Witamy w Przedszkolu „Akademia Skrzatów”

Nasze przedszkole powstało z myślą o Rodzicach, którzy poszukują niebagatelnego miejsca dla swoich Pociech. Kameralna grupa dzieci uczęszczających do naszego przedszkola sprawia, iż jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkimi Rodzicami. Pracując w grupie mieszanej wiekowo tworzymy klimat wielodzietnej rodziny, uczęszczają do nas rodzeństwa , a nauczycielki okrzyknięte "Ciociami" cieszą się dużą sympatią wśród przedszkolaków. Wszystko to daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i domowego ciepła a to z kolei przyczynia się do optymalnego rozwoju zarówno sfery emocjonalnej jak i intelektualnej u naszych podopiecznych.

Naszym celem jest troska o to, aby dzieci wzrastały  na osoby kreatywne i otwarte, umiejące pracować w zespole i rozwiązywać problemy. Każde dziecko wnosi do naszej "twórczej , przedszkolnej rodziny" swoją wyjątkową indywidualność, która stanowi trzon osobowości każdego z nich. W naszym przedszkolu każde dziecko odnajduje dla siebie coś ciekawego, odkrywa to, co szczególnie sprawia mu przyjemność, rozwija talenty i w oparciu o to rozwija swoją twórczą osobowość.

Przedszkole Akademia Skrzatów to innowacyjna , kameralna placówka realizująca koncepcję swej pracy w oparciu o:

  1. Plan Daltoński,
  2. Edukację Outdoorową,
  3. Grupę mieszaną wiekowo

Współpracujemy z:

 

Przedszkole Niepubliczne Akademia Skrzatów jest placówką oświatową wpisaną do ewidencji prowadzonej  przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 4430.1.159

Zgodnie z opinią wydaną przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Krakowie placówka przeznaczona jest dla 25 dzieci.

Mapa dojazdu

Kontakt

ul. Sapiehy 65 31-644 Kraków
E-mail: przedszkole@akademiaskrzatow.pl Telefon: 664 944 942